Konferencija za novinare o aktualnoj epidemiološkoj situaciji u PGŽ

Press konferencija 21.08.2020 Civilna zaštita, Odnosi s javnošću i protokol, Zdravstvo

U ponedjeljak, 24. kolovoza 2020. godine s početkom u 10.00 sati, u sjedištu Županije (Adamićeva10/II), župan Zlatko Komadina i ravnatelj Nastavnog zavoda za javno zdravstvo PGŽ Vladimir Mićović, održat će konferenciju za novinare.

Na konferenciji će biti riječi o aktualnoj epidemiološkoj situaciji na području Primorsko-goranske županije te povećanom opsegu poslova NZZJZŽ, kao i ispostava Doma zdravlja na otocima zbog velikog broja zahtjeva za testiranje na koronavirus.


Od početka epidemije provedeno je 13.491 testiranje za područje PGŽ od čega je 9.263 odrađeno u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo PGŽ.

Izvršni odbor Hrvatske zajednice županija: Održiva suradnja za unaprjeđenje položaja hrvatskog naroda izvan granica RH

Na održanoj sjednici Izvršnog odbora Hrvatske zajednice županija u Zagrebu prisustvovao je župan Zlatko Komadina na kojoj se raspravljalo o uspostavljanju jedinstvenog računa proračuna za jedinice područne samouprave kao i primjeni Protokola - sigurnosnih mjera u osnovnim i srednjim školama.

Thalassotherapia Crikvenica dobila dodatna EU sredstva

Thalassotherapia Crikvenica će europskim sredstvima zamijeniti dva starija modela dizalica topline na objektima recepcije i barokomore.

Proglašeni pobjednici foto natječaja za siječanj, tema za veljaču “Maškarani portret”

Evo nam snijega, kiše, malo mora, malo noći i puno magle na siječanjskim fotografijama. Autori su izvrsno reagirali i prijavili odlične fotografije. Nije lako snimiti dobru fotografiju različitih vremenskih uvjeta, a često i neprilika.

Predstavljena monografija “50 godina HGSS Stanice Delnice”

U Radničkom domu u Delnicama obilježena je promocija monografije "50 godina HGSS Stanice Delnice", koja sadrži priče i sjećanja svih onih koji su kroz pola stoljeća radili na razvoju ove stanice.