
Obilježavanje 30. godišnjice Specijalne jedinice policije Rijeka – “Ajkula”
U četvrtak, 8. travnja 2021. godine, u organizaciji Udruge Specijalne policije iz Domovinskog rata „Ajkula“ obilježit će Dan Udruge i 30. godišnjica osnivanja Specijalne jedinice policije Rijeka – “Ajkula”.
Program obilježavanja održat će se prema sljedećem rasporedu:
• 09.00 sati – polaganje vijenaca i paljenje svijeća na spomeniku i Spomen zidu u Bazi SJP na Kukuljanovu,
• 09.45 sati – polaganje vijenaca i paljenje svijeća na spomeniku ispred zgrade PU primorsko – goranske i Spomen zidu u PU-PG,
• 10.30 sati – polaganje vijenaca i paljenje svijeća na Spomeniku kod Mosta hrvatskih branitelja na Delti u Rijeci.
U ime Primorsko-goranske županije obilježavanju će prisustvovati pročelnik Ureda županije Goran Petrc.
Župan Zlatko Komadina uputio izraze sućuti obitelji povjesničara i konzervatora Miljenka Domijana
U povodu smrti istaknutog povjesničara umjetnosti i konzervatora Miljenka Domijana, župan Zlatko Komadina obitelji je uputio izraze sućuti.
“Žene od A do Z”: U fokusu profesionalni razvoj i briga o sebi i drugima
S humanitarnim predznakom, četvrta After job konferencija "Žene od A do Z" održat će se u petak, 28. ožujka 2025. godine, s početkom u 17.00 sati, u prostoru Građevinskog fakulteta Rijeka na Sveučilišnom kampusu.
Sretan Međunarodni dan žena
Svim ženama Primorsko-goranske županije i Republike Hrvatske čestitamo 8. ožujka, Međunarodni dan žena.
Inspiracija, edukacija i povezivanje na 3. Women’s Weekendu
Počeo je 3. Women’s Weekend u Muzeju moderne i suvremene umjetnosti u Rijeci, donoseći bogat program ispunjen inspirativnim razgovorima o ravnopravnosti, inovacijama i društvenim promjenama. U ime ponosnog partnera konferencije Primorsko-goranske županije sve prisutne je pozdravio zamjenik župana Petar Mamula.